Sostrend üzerinde iki farklı bakiye yükleme yöntemi bulunur. Birincisi PayTr alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. PayTr ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile manuel olarak yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile PayTr üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini PayTr hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. PayTr yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. PayTr ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. Sostrend 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Bir diğeri ise Komisyonsuz Otomatik havale yöntemidir. Sostrend bakiye yükleme sayfasında komsiyonsuz sekmesi üzerinde bulunan hesap bilgilerimizin herhangi birine gerekli açıklmayı yazarak havale ile gönderim gerçekleştirdikten sonra açıklamayı doğru yazdığınız taktirde bakiyeniz otomatik 7/24 yüklenir.

Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sormaktan çekinmeyin.

Doğru destek talebi gönderimi için mutlaka küfür, hakaret içerikli kelimeler kullanmamanızı öneririz. Eğer küfür, hakaret, argo kelimelerle bizlere şiddet içerikli destek talepleri gönderirseniz destek taleplerinize kesinlikle cevap verilmeyecektir.

Bunların haricinde destek talepleriniz er ya da geç, konunuz ne olursa olsun (sohbet edebilirsiniz) cevaplanacaktır.

Destek talepleri bizim için konu ciddiyetine göre önem taşır. Bu yüzden herhangi bir destek talebi oluşturmadan önce taleplerinizi olabildiğince yardım odaklı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Örnek olarak eğer siparişleriniz ile ilgili bir probleminiz varsa destek talebi başlığına “Sipariş Sorunu” yazmalısınız. Diğer konular için bizlere “Diğer” başlığı altında destek talebi oluşturabilirsiniz.

Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sormaktan çekinmeyin.

Siparişinizin başlamamasının birçok neden olabilir.

İşte bunların nedenleri;

Sipariş linkini yanlış: Bu durumda yeni bir destek talebi oluşturmalısınız. Sostrend ekibi bunu incelemeye alırlar.

Servis yoğunluğu: Bazı durumlarda servisler bakıma alınır ve siparişleriniz bekletilir. Eğer acil bir siparişiniz varsa kesinlikle sipariş geçmeden önce deneme yapmanızı öneririz.

Sipariş yoğunluğu: Siparişleriniz işlem sırasına göre tamamlanır bu durum çok uzun sürmez siparişleriniz mutlaka açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanır.

Sipariş açıklamalarının yanlış okunması: Siparişleriniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanır. Eğer tamamlanmayan siparişiniz olursa otomatik olarak iadesi sağlanır.

Instagram ve diğer sosyal medya platformlarının güncellenmesi: Bu durum her ay gerçekleşebilen bir durumdur eğer bu süre zarfı içerisine denk geldiyseniz çalışmalarımızın bitmesini beklemelisiniz. Siparişleriniz en kısa sürede tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sipariş miktarı: Açıklama kısımlarında belirttiğimiz süreler 1000 adet başı gönderim süreleridir. Eğer 1000 adet miktarından daha fazla gönderim yapacaksanız bu süre 1000 başına belirttiğimiz süre katsayısını doğal olarak artacaktır. Bu durumda lütfen bekleyiniz. Sostrend ekibi siparişinizi olabildiğince hızlandıracak ve bitirmeye çalışacaktır.

Sostrend Panel üzerinden vereceğiniz siparişler sıraya alınır ve her zaman en öndeki sipariş işleme alınır. Siparişiniz hala “Yükleniyor” kısmındaysa, siparişiniz işlem sırasına alınmıştır, en kısa sürede tamamlanacaktır. Herhangi bir öncelik mümkün değildir. Sostrend’e kayıt olan her müşterimiz aynı hizmetten faydalanmaktadır.

Siparişinizin iptal edilmesinin birçok nedeni olabilir. Eğer siparişinizi yanlış girerseniz Sostrend Panel işleminizin güvenliği ve hızlılığı için siparişinizi otomatik olarak iptal eder. Bu durumda tekrar sipariş verebilirsiniz.

En çok karşılaştığımız iptal edilme sebepleri;

Yanlış link verilmesi: Sostrend Panel yanlış adres girdiğinizi tespit ederse işleminizi otomatik olarak iptal edecektir. Sostrend Panel üzerinden sipariş vermeden önce mutlaka sipariş linkinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer yanlış sipariş linki verirseniz işleminizin iptali 96 saati bulabilir.

Servis Yoğunluğu Bakımı: Bu durum sizden kaynaklı değildir. Sostrend servislerinin daha hızlı çalışması ve müşteri memnuniyeti için servislerini sürekli güncellemektedir ve değiştirerek yenilerini eklemektedir. Eğer bu durumla karşılaşırsanız başka servislerden sipariş verebilirsiniz.

Profil Gizliliği: Siparişinizi vermeden önce kontrol edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesidir. Eğer siparişiniz iptal olursa bu duruma sevinmelisiniz ki normalde siparişlerinizi bu hata yüzünden iptal etmiyoruz. Sunucularımız gönderim yaparken profil gizliliğini asla kontrol etmezler, kullanıcılar profillerinin gizli olup olmadığını kendileri kontrol etmek zorundadırlar. Sostrend bu durumda oluşabilecek herhangi bir sorumluluğu üstlenmez!

Instagram Filtresi Hesap Riski: Bu durum çok sık karşılaştığımız bir durumdur. Eğer hesabınıza sürekli alım gerçekleştirdiyseniz hesabınız Instagram filtresine girmiş olabilir. Bu çok riskli bir durumdur. Bu durumda bir gün hesabınıza alım gerçekleştirmemenizi tavsiye ederiz.

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz.

Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır.

Bir örnek verecek olursak; Bir ülkedeki sanatçıyı, o ülkedeki herkes takip etmek istemeyebilir. Bu insanların her insanın her türlü müziği sevemeyeceği ile aynı durumdur. Gönderdiğimiz tüm kullanıcılar sizin kişisel profilinizi takip etmek istemeyebilir. Bu durumda düşen takipçilerinizi tamamlamak için tekrardan sipariş verebilirsiniz.

Otomatik Kredili Beğeni; panel kullanımına gerek olmadan tanımlama yapılan hesaba otomatik beğeni gönderimidir.
Hem beğeni hem izlenme için aynı kurallar geçerlidir.
Tek bir sipariş vererek yukarıda ki menüde Otomatik İşlemler menüsü aktif olacaktır otomatik olarak.
Girdiğiniz toplam posta göre ve isteğe bağlı tarihe göre gönderim yapılır.

Hem beğeni hemde izlenme servislerini aktif ederseniz. Fotoğraf attığınızda sadece beğeni, video attığınızda hem beğeni hemde izlenme gönderir.
Otomatik servislerin avantajı süre sınırı olmamasıdır.
Otomatik beğeni tanımlaması yapabilmek için; Otomatik Beğeni yada İzlenme SINIRSIZ kategorisini seçiniz; KM-1
  • Kullanıcı adı bölümüne başında @ olmadan hesabınızın kullanıcı adını gireceksiniz.
  • "Paylaşacağınız kaç gönderiye gitsin?" Kutusundan, gelecekte paylaşacağınız gönderilerin kaç tanesine bu işlemin olmasını istiyorsanız onu yazın.
  • "Miktar" Kutularına, kaç beğeni & izlenme gönderilmesini istiyorsanız onu yazın. Örneğin: Min 1000 ve maksimum 2000 girerseniz sistem otomatik olarak bu rakamlar arasında bir sayı belirler ve ona göre gönderim yapar ve rastgele belirlediği rakam üzerinden ücret keser. Eğer rastgele sayı belirlemesini istemiyorsanız, sürekli aynı sayıda beğeni gönderilmesini istiyorsanız minimum ve maksimum miktara aynı sayıyı girmelisiniz.
  • "Gecikme" Kutusunda, postu attıktan kaç dakika sonra bu sistemin aktif olmasını istiyorsanız onu belirtmelisiniz. "Gecikme Olmasın" bölümünü seçerseniz postu atar atmaz servisi başlatır. ( Sistem Kontrol Süresi Hariç )
  • "Bitiş Tarihi" Burası isteğe bağlıdır eğer kaç gönderiye gitsin bölümüne 50 yazıp tarihte 1 ay sonra bitsin derseniz 1 ay dolduğunda servis otomatik durur paylaşım miktarını beklemez. Seçim isteğe bağlıdır.
  • Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.